Sunum

Axewa, Orta ve Doğu Avrupa’da, AlphaGary (Megolon-SmokeGuard),Alroc, Condat, Polifibra, Scapa Cable Solutions gibi firmaların kablo ve elektrik enerji piyasalarındaki distribütörlüğünü yapmaktadır.

Axewa, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Macaristan, Ukrayna, Romanya, Bulgaristan, Türkiye, Beyaz Rusya, Kazakistan ve Baltık Ülkeleri, Eski Yugoslavya ve diğer CIS ülkelerini de kapsayacak şekilde Polonya’dan Rusya’ya kadar geniş bir coğrafyada faaliyet göstermektedir.

Axewa ürün gamı şu şekildedir: kablo üretimi için gerekli hammaddeler (bakır, pirinç, alüminyum, çelik …) yarı mamüller ve bitmiş ürünler : Kompoundlar (PVC, HFFR, TPE, XLPE, silikon, etilen propilen kauçuk...) renk masterbeçleri (PE, PVC, EVA), Kablo Sarım Bantları (PTFE, MIKA, su geçirmez, yarı iletken, izolasyon, Al/PET, Cu/PET, Aleve dayanıklı, silikon...), ipler (aramid, binder, tanıtma, sıyırma), kablo ve teller için yağlar (sabun, yağ, macun, emülsiyon…), kablo bağlantı elemanları (özel ve pvc bant, resin, mastik, izolasyon ve yarı iletken bantlar...) kablo hazırlama elemanları ve elektirk dağıtımı için güvenlik cihazları.

AXEWA aynı zamanda otomotiv, uzay, demiryolu, inşaat, elektirik ve petrol&gaz sektörleri için de çeşitli ürünler tedarik etmektedir.

Bu sektörler için AXEWA’nın sunduğu ürünler şunlardır: bantlar, teknik filmler, yapıştırıcılar (kendinden yapıştırıcılar, tek ve çift taraflılar, köpükler, PVC köpük, PE, mastic, maskeleme bantları, resinler, ısıyla büzüşen bantlar, alüminyum folyo bantlar, bez bantlar, kaplı bez bantlar, lamine bez bantlar, cam-bez bantlar, pamuk bez bantlar) borular, kılıflar, otomotiv ve uzay sanayi için önceden preforme edilmiş parçalar ve diğer özel ürünler. AXEWA bu alanlarda 3P, Sacred, Scapa Industry Inc gibi firmaların temsilciliğini yapmaktadır.

Axewa ürün gamı sürekli ve düzenli olarak gözden geçirilip müşterilerin talep ve yönlendirmelerine göre güncellenmektedir.